DARLANMA - KORKMA | BİZİMLE İRTİBATA GEÇ

Özgür Boza okullarında veliler ve öğretmenlerin mücadelesi sürüyor

Özgür Boza Okulları velileri daha önce yaptıkları başvuru sonucunu öğrenmek için Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gitti.

27 Kasım günü Ataşehir İlçe Millli Eğitim Müdürlüğüne başvuran veliler, verdikleri dilekçeyle yaşadıkları sürecin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da tespitini ve gereğinin yapılmasını talep etmişti.

Dün ilçe milli eğitim şube müdürü ile görüşen veliler, verdikleri dilekçelerin sonucunu almak istediklerini iletti. Şube müdürü yapılan başvuru ile ilgili herhangi bir sonuç hakkında bilgi sahibi olmadıklarını, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne başvuruların iletildiğini bildirirken, konu hakkında bir işlem yetkilerinin olmadığını iletti. İlk başvurularını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yapan Özgür Boza Okulları velileri, 20 Aralık Cuma günü İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek verilen dilekçelerinin sonucunu öğrenmek istediklerini, mücadeleye devam edeceklerini bildirdi.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknasyon yazılım firmasında salgın döneminde işten çıkarma

Teknasyon firmasında çalışan ve işten çıkarılan bir yazılım emekçisi yaşadıklarını Patronların Ensesindeyiz Ağı’na bildirdi. İşten …

0 0 vote
Article Rating
Kaydol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x