20 Haziran 2024, Perşembe

Tuzla Okan Üniversitesi Hastanesi maaşları zamanında ödemiyor

Patronların Ensesindeyiz Ağı’na gelen ihbara göre, Tuzla Okan Üniversitesi Hastanesi yönetimi çalışanlarına maaşlarını düzensiz yatırıyor.  Sağlık emekçilerinin maaşlarının hiçbir zaman taahhüt edilen tarihte yatırılmadığı iddia edildi.

Hastane çalışanlarının PE hattına bildirdiğine göre, hastane birçok hemşireyi İş-Kur üzerinden istihdam ediyor. İşkur üzerinden çalışmaya başlayan, lise ya da lisans mezunu bir hemşirenin maaşının net 2100 TL olduğu söylendi.

6 YORUMLAR

    • 18.11.2019 bugün tarhi ile hala maaşlar ödenmemiştir çok yazık birileri lüks içinde yaşarken fakır fıkara çalışanların maaşlarını bile ödememek ne kadar ahlakidir.

  1. Son 1 yildir boyle maaslar gec yatar yada yarisini yatirirlar yada bayramda seyranda maasin ceyregini yatirirlar yuzsuzlukte cigir actilar.millet asgari ucrete calisir tepedekilerin tuzu kuru yuzu olsa zaten maasini vermedigi insanlarin arasina cikmaz ama nerdeeee

  2. Maaşları yatırmaz sayın Bekir Okan. Ha bugün ha yarınla oyalar insanları. Hekimleri bile ya parmağında ya basket sahasında oynatır kandırır. Ama altta gördüğü kesime bir açıklama bile yapmaya tenezzül etmez. Fenerbahçeye bağış yapar ama o ay maaş ödeyemez. Kendi yağınızla kavrulun der der durur. Sanki benim yerim . İstifalar, işçilerin değişikliğe uğraması hiç değişmez burada . Keşke burada değilde geniş bir araçta bunları ifade etsek. Hastalara kullanacak malzemesi bile yok. Biz bir hata ettik çalışıyoruz . Aman hastanızı getirmeyin buraya!!!

  3. Bu gün tarihi ile 18.11.2019 günüde dahil olmak üzere okan üniversitesi hastanesi çalışanlarının maaşlarını hala ödememiştir,ayrıca bünyesine 10 11 aay önce kattığı doktor ve cerrehlara hala bir ödeme yapmamıştır.,ama oğul okan ise son derece lüks takılırken 2 milyon tl ye bentley araç almıştır.Komu oyu ile paylaşılmıştır.

  4. Okan Universitesi disaridan ders veren ogretim uyelerine ders ucretlerini duzensiz ve aylar sonra cok gec oduyor, muhasebe bir aciklama bile yapmiyor, telefonlari acmiyorlar ve geri de donmuyorlat. Profesorler dunyanin cok uzak yolunu gidip hem ders verip hem de maddi olarak madara ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!