DARLANMA - KORKMA | BİZİMLE İRTİBATA GEÇ

İlaç mümessilleri tepkili

Sağlık bakanlığı mümessillerden 356 TL belge parası istiyor. Mümessillerin daha önce de verdikleri eğitim paralarıyla kişi başına yaklaşık 2000 TL ödeme yaptıkları, sürekli işten atılan ve ekonomik kriz nedeniyle eskisi gibi hemen iş bulamayan mümessillerin bu ücretlere tepki gösterdiği bildirildi.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casting ajansları en fazla genç oyuncu adaylarını sömürüyor

Referans Menajerlik işçinin alacaklarını ödemiyor  Genç oyuncu adaylarının tanımsız koşullarda ve sık sık hak gasplarıyla …

0 0 vote
Article Rating
Kaydol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Osman
Osman
2 yıl önce

Ülkemizde yaklaşık 25.000 İlaç mümessili arkadaşım istihdam edilmektedir. Kaba taslak olarak En az kazanındanan en çok Kazan’ının ortalamasını aldığımızda, ortalama bir tıbbi mümessil arkadaşımın yıllık gelir vergisi en az 50.000,00 Türk Lirasını geçmektedir. Yani toplam ülkeye katma değeri yaklaşık olarak 60.0000,00 Türk lirasıdır. Yani tıbbi satış mümessillerinin devletimize verdiği toplam vergi miktarı 15.000.000.000,00TL. Bu denli katma değer veren bir çalışan toplumu olarak halen daha sırtımızdan nemalanmak istenmesi çok düşündürücüdür. Bir de bu kadar yüksek vergiler veren bu emekçileri hastanelere sokmak istemeyen yöneticilerin sayısı gün geçtikçe canımızı sıkmaktadırlar. Biz çalışmazsak kazanamayız, kazanamazsak işten çıkartılır, vergi veremeyiz. Bu katma değerler devlet bütçesine… Devamını oku »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x