DARLANMA - KORKMA | BİZİMLE İRTİBATA GEÇ

Madame Coco’dan çalışanlarına ek görev: Yönetimden trollük talimatı

Madame Coco her türlü angaryaya koşturup canını çıkardığı çalışanlarına şimdi bir de ek görev verdi: Trollük!

İşçilerin örgütlenerek patronun karşısına birlik olarak çıkması sonrasında oluşan hava patronu korkuttu. Çalışanlara bir mesaj yollayarak firmanın işçi düşmanı uygulamalarının internette savunulması istendi.

Yönetimin çalışanlara gönderdiği mesaj üzerine, sosyal medya sitelerinde şirketin işçi düşmanı uygulamalarını aklayan “troll” mesajları yayılmaya başladı. Sosyal medya ağlarında yaşanan bu troll mesaisinin ardından Madame Coco çalışanları işyeri komitesi bir açıklama yayınladı.

Açıklama şu şekilde;

Mesai arkadaşlarımıza duyuru

Çalışma koşullarımıza yönelik sorunlarımızı paylaştığımız açıklamanın üzerine şirketin başlattığı trol çalışması konusunda mesai arkadaşlarımızı dikkatli olmaya çağırıyoruz.

Şirket, trollerinin paylaşımlarının altına yorum yaparak sorunlarını dile getiren Madame Coco çalışanlarını tespit etme peşinde.
Trollere yanıtı Madame Coco işyeri komitemizin ve birlikte hareket eden arkadaşlarımızın buluştuğu Patronların Ensesindeyiz Ağı ve bizleri destekleyen mağaza müşterileri fazlasıyla veriyor.
Belli ki patron panik olmuş. Doğru yoldayız. Haklarımızı alacağız.

PE ağı üzerinden bizimle iletişime geçin.

MADAME COCO ÇALIŞANLARI İŞYERİ KOMİTESİ

 

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casting ajansları en fazla genç oyuncu adaylarını sömürüyor

Referans Menajerlik işçinin alacaklarını ödemiyor  Genç oyuncu adaylarının tanımsız koşullarda ve sık sık hak gasplarıyla …

0 0 vote
Article Rating
Kaydol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x