DARLANMA - KORKMA | BİZİMLE İRTİBATA GEÇ

PE Nautilus AVM Emekçileri Dayanışma Ağı’ndan açıklama: Mücadeleyi ve dayanışmayı büyüteceğiz

Patronların Ensesindeyiz Nautilus AVM Emekçileri Dayanışma Ağı AVM’lerin 11 Mayıs’ta açılmasına dair bir açıklama yayınladı.

Açıklamanın tamamı şöyle:

Kovid-19 salgını tüm Türkiye’de sürmektedir. Salgın tüm ülkede devam ederken 11 Mayıs tarihinde AVM’lerin açılacağı haberini almış bulunmaktayız. Bu süreçte, herkes için evde kal çağrıları yapılmış olsa da AVM çalışanları bu salgın günlerinde en zor koşullarda çalıştırılmaya devam ettiler. Üstelik esnek çalışma saatleri, kötü yemekhane koşulları ve mobbing ile işçilerin şartları daha da ağırlaştırılmıştır.  Şimdi AVM’lerin tamamen faaliyete geçecek olması ile birlikte AVM çalışanları için durumun daha da tehlikeli hale geleceğinin farkındayız.

Bizler Nautilus AVM Emekçileri Dayanışma Ağı olarak ilan ediyoruz:

AVM çalışanlarının sağlığı her şeyden değerlidir. Mücadelemizi ve çalışanlar arasındaki dayanışmayı büyüteceğiz. Tüm AVM emekçilerini dayanışma ağımıza katılmaya, patronlara karşı mücadelemizi güçlendirmeye, insanca koşullarda çalışmak için birlikteliğimizi büyütmeye davet ediyoruz.
Nautilus AVM Emekçileri Patronların Ensesindedir!

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senamoni Güzellik Merkezi patronu kadın işçiyi önce fazla mesaiye zorladı sonra küfür etti

Kadıköy’de faaliyet göstermekte olan Senamoni Güzellik Merkezi’nde çalışan bir kadın işçi Patronların Ensesindeyiz Ağı’na ulaşarak …

0 0 votes
Article Rating
Kaydol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x