13 Temmuz 2024, Cumartesi

Madame Coco Çalışanları İşyeri Komitesi: Ücretli izin hakkımız tanınmalı

Bizler mağaza çalışanları olarak Koronavirüs tehlikesine karşı kendimizi riskli bir durumda hissediyoruz. Gün boyu kapalı ve havasız mağazalarda bir sürü insanla temas etmek zorunda kalıyoruz. Sağlığımız için endişe ediyoruz.

Madame Coco Çalışanları İşyeri Komitesi olarak talebimiz :

  • Mağazalara dağıtılan dezenfektanlar ve birkaç saatlik mesai kısıtlamalarıyla virüs salgınından korunamayız. Ücretli izin hakkımız tanınmalı.

Bu süreçte zorunlu ücretsiz izne çıkarılan ve yıllık izni kullandırılan, hijyen kurallarına uyulmayan ve gerekli önlemlerin alınmadığı mağazalarda çalışmak zorunda bırakılan arkadaşlarımızı bizle iletişime geçmeye çağırıyoruz. Bu günlerde salgın fırsatçılarına karşı dayanışmayı büyütmek zorundayız.

Madame Coco Çalışanları İşyeri Komitesi olarak mücadelemize devam ediyoruz. Daha önce birlikte maaş kesintilerimizi kazandık. Şimdi de sağlıklı kalma hakkımızı kazanabiliriz. Tüm Madame Coco çalışanı arkadaşlarımızı bizle birlikte hareket etmeye çağırıyoruz.

Madame Coco çalışanı diğer arkadaşlarımıza sesleniyoruz:

Bizler bu süreçte de bir arada durmaya devam edeceğiz. Sizler de Patronların Ensesindeyiz Ağı üzerinden [email protected] ve 0541 940 05 14 telefon hattından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Madame Coco Çalışanları İşyeri Komitesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!