DARLANMA - KORKMA | BİZİMLE İRTİBATA GEÇ

Semizoğlu’na tepki büyüyor

Kamu emekçileri hakkında ettiği sözler nedeniyle tepki gören Çanakkale TSO başkanı Semiz hakkında, PE ağı olarak bir açıklama yayınlamıştık. Açıklama başta Çanakkale olmak üzere tüm kamu emekçilerinin tepkisini dile getirdi. Açıklamanın ardından Semiz, işçilerin hak ihlali yapan patronları ihbar etmek için kullandığı PE ihbar hattını aradı. Ancak telefonda ne söylediği anlaşılamadı. Ardından hızını alamayarak açıklamanın yer aldığı PE sosyal medya hesaplarının altına yorumlar yazdı. Bizse bir kez daha kendisine Çanakkale TSO üyesi işletmelerde yaşanan hak ihlallerini sorduk, kamu emekçileri için sarf ettiği sözlerin ne anlama geldiğini anlatmasını istedik. Aldığımız yanıt daha önce iletinin altına yazdığı yorumları silmesi oldu.

Semiz’e tepkiler devam ediyor. İki gündür Kamu emekçilerinin üye olduğu sendikalardan tepki açıklamaları gelmeye devam ediyor. Konuyla ilgili soL haber portalının haberini aşağıda paylaşıyoruz:

http://haber.sol.org.tr/emek-sermaye/memurlar-cok-tatil-yapiyor-dedi-canakkale-karisti-262980

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bahçeşehir Koleji’nde yine hak gaspı!

Bahçeşehir Koleji Ataşehir 1 Kampüsü’nde, 2019-2020 sözleşme döneminde sözleşmeleri kurum tarafından yenilenmeyen öğretmenlerin tazminat alacaklarının …

Yorum yazın

avatar
  Kaydol  
Bildir