DARLANMA - KORKMA | BİZİMLE İRTİBATA GEÇ

ODTÜ Rektörü Flormar işçileri için salon vermedi ama…

ODTÜ Rektörlüğü, Flormar işçilerinin katılacağı toplantı için yapılan salon talebine önce olumlu yanıt verdi ancak işçilerin katılacağı bilgisini edindikten sonra izni iptal etti.

Benzer bir durumun Öğretim Elemanları Derneğinin Kasım ayında planladığı “Ankara Kentinin Yeşil Alanları, ODTÜ Ormanı ve ODTÜ’nün Dereleri” isimli toplantı için de yaşandığını ileten emekçilerin bildirdiğine göre, ÖED’in yaptığı başvuruya Genel Sekreterlikten gelen bir yazıda “Yapılan değerlendirme sonrasında; söz konusu toplantının konu itibarıyla Ankara genelini de ilgilendirdiği anlaşılmıştır. Bu nedenle, toplantının Üniversitemiz kampüsü dışında uygun bir platformda yapılması önerilmektedir” denilmişti.

Öte yandan, Flormar işçileriyle dayanışma toplantısı yine de yapıldı. Etkinlik fiili durum yaratılarak öğretim görevlilerinin de desteğiyle topluluğun daha önce talep ettiği yerde kalabalık ve enerjisi yüksek bir şekilde gerçekleştirildi.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casting ajansları en fazla genç oyuncu adaylarını sömürüyor

Referans Menajerlik işçinin alacaklarını ödemiyor  Genç oyuncu adaylarının tanımsız koşullarda ve sık sık hak gasplarıyla …

0 0 vote
Article Rating
Kaydol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x